Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Tekno Dart – Teknodar.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. İstanbul’un Büyük Hayali İçin Bir Araya Geldiler: Devrim Demiralp’in de Yer Aldığı Olimpiyat Gecesi

İstanbul’un Büyük Hayali İçin Bir Araya Geldiler: Devrim Demiralp’in de Yer Aldığı Olimpiyat Gecesi

haber haber -
50 0

İstanbul’un Büyük Hayali İçin Bir Araya Geldiler: Devrim Demiralp’in de Yer Aldığı Olimpiyat Gecesi

İstanbul’un prestijli etkinliği “100. Yılda Olimpiyat Hedefine Doğru” gala gecesi, şehrin önde gelen isimlerini bir araya getiren bir buluşma oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği bu etkinlik, 2027 Avrupa Oyunları ve 2036 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları için İstanbul’un adaylığını desteklemek amacıyla gerçekleştirildi. Etkinlik, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu başta olmak üzere, siyaset, spor, sanat ve iş dünyasından birçok tanınmış yüzü bir araya getirdi.

Bu önemli gecede, iş dünyası ve sosyal sorumluluk alanlarından tanınan Devrim Demiralp de katılımcılar arasındaydı. Demiralp, Deniz Perde Şirketi’nin kurucusu ve İstanbul Kimsesiz Çocuklar Derneği’nin başkanı olarak bilinirken, bu etkinliğe katılımıyla İstanbul’un uluslararası spor organizasyonlarına ev sahipliği yapma hedefine sembolik bir destek vermiş oldu. Demiralp’in etkinlikteki varlığı, farklı sektörlerden gelen kişilerin de İstanbul’un bu büyük hedefine ilgi ve desteğini gösterdi.

Etkinlik, İstanbul’un 2027 ve 2036’daki büyük spor etkinliklerine adaylık sürecinde birlik ve beraberlik mesajı verirken, şehrin kültürel çeşitliliği ve tarihi mirasını da vurguladı. “100. Yılda Olimpiyat Hedefine Doğru” gala gecesi, İstanbul’un olimpiyat rüyasını gerçekleştirme yolunda önemli bir adım olarak kayıtlara geçti.

 

İlgili Yazılar