Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Tekno Dart – Teknodar.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. CHP Lideri Özgür Özel Akraba Kayırmacılığına Müdahale Etti

CHP Lideri Özgür Özel Akraba Kayırmacılığına Müdahale Etti

haber haber -
38 0

Özel’in Talimatıyla Atamalar Geri Çekildi

CHP lideri Özgür Özel, Bursa ve diğer belediyelerindeki akraba kayırmacılığına karşı harekete geçti. Belediye başkanları aranarak, akraba atamalarının geri çekilmesi sağlandı.

Liyakat Bahane Değil

Özel, liyakatın önemine vurgu yaparak, Balıkesir’den Kırşehir’e, Yüreğir’den Balıkesir’e kadar farklı belediyelerde yapılan akraba atamalarına müdahale etti.

Özel: “Atamaları Geri Alın”

Özel atamalar konusundaki tavrını net bir şekilde belirterek, bu tür uygulamalara izin vermeyeceklerini ve gerekirse parti içinde gerekli adımların atılacağını söyledi.

Kardeşinin Durumu

Özel, kardeşi Barış’ın işsiz olduğunu ve ona bile ayrıcalık tanımadığını belirterek, akraba atamalarına karşı kararlı bir duruş sergiledi.

Örgüte Alarm Verdi

Özel, belediyelerdeki atamaları yakından takip edeceklerini ve bu konuda gerekli önlemleri alacaklarını ifade etti. Belediye başkanlarına da konuyla ilgili uyarılarda bulundu.

Özel’in Görüşmesi

Özel’in iktidar yanlısı bir isimle yaptığı görüşme tartışmalara neden olmuştu. Özel, bu durumu açıklarken, insani bir yaklaşım sergilediğini ve düğün davetiyesi almasının normal olduğunu belirtti.

İlgili Yazılar