Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Tekno Dart – Teknodar.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İş Dünyası
  4. »
  5. Kassam Tugayları İsrail Ordusuna Saldırdı

Kassam Tugayları İsrail Ordusuna Saldırdı

haber haber -
23 0

Gazze’de İsrail Ordusu Kayıplar Verdi

Kassam Tugayları, Telegram hesabından yaptığı açıklamada, Gazze’de İsrail ordusuna yönelik gerçekleştirdiği saldırılarla ilgili detaylar paylaştı.

Zelata Kavşağı’nda Bubi Tuzakları Patlatıldı

Refah’ın Eş-Şevke bölgesinin doğusunda yer alan Zelata Kavşağı yakınlarında, Kassam Tugayları’nın İsrail askeri birliğine karşı gerçekleştirdiği saldırıda eve kurulmuş bubi tuzağının patlatıldığı belirtildi. Saldırı sonucunda ölen ve yaralanan askerler olduğu bildirildi.

Tel es-Sultan Mahallesi’nde Mayınlar İnfilak Etti

Kentin batısındaki Tel es-Sultan Mahallesi’nde ise Kassam Tugayları, daha önce tuzaklanmış mayınların infilak ettirilmesi sonucu İsrail askerlerine saldırdı. Saldırıda askerlerden ölen ve yaralananlar olduğu bilgisi verildi.

İsrail Askeri Aracı Yasin-105 Roketiyle Vuruldu

Zelata Kavşağı’nda ayrıca Kassam Tugayları tarafından İsrail askeri aracının Yasin-105 roketiyle vurulduğu açıklandı. Kuzeydeki Gazze kentinde ise bir evin içinde saklanan İsrail güçleri anti-personel füzeyle hedef alındı.

Video Yayınlandı

Kassam Tugayları, Cibaliya Mülteci Kampı’nda, İsrail askerlerinin gelişinden önce evin nasıl tuzaklandığını gösteren bir video yayımladı.

İlgili Yazılar