Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Tekno Dart – Teknodar.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Akdeniz Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi İçin Sözleşmeli Personel Alımı

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi İçin Sözleşmeli Personel Alımı

haber haber -
26 0

İlan Detayları

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi, Resmi Gazete‘de yayımlanan ilanla 43 hemşire, 16 sağlık teknikeri, 2 biolog, 2 laborant, 2 büro personeli, 2 destek personeli, 2 tekniker, 1 sağlık fizikçisi, 1 perfüzyonist ve 1 teknisyen kadrosunda sözleşmeli personel alımı yapacak.

Başvuru Şartları

Adaylar, 26 Haziran mesai bitimine kadar http://personel.akdeniz.edu.tr/ adresindeki Sözleşmeli Personel Başvuru Formunu doldurarak, istenilen belgelerle birlikte Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü Evrak Kayıt Birimine şahsen müracaat etmelidirler. Posta, e-posta veya benzeri yollarla yapılan başvurular ve eksik belge sunan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

KPSS Şartı

Başvurmak isteyen adayların, KPSS’de en az 50 puan almış olmaları gerekmektedir. Başvuru sonrasında yazılı veya sözlü sınav yapılmayacaktır. KPSS puanlarına göre lisans mezunları için 2022 KPSS (B) grubu (P3) puanı, ön lisans mezunları için 2022 KPSS (B) grubu (P93) puanı, ortaöğretim mezunları için ise 2022 KPSS (B) grubu (P94) puanı esas alınacaktır. Eşitlik durumunda mezuniyet tarihi ve yaş kriteri belirleyici olacaktır.

İlgili Yazılar