Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Tekno Dart – Teknodar.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Sivasspor’da Bülent Uygun, “Zorlu Maç Sonrası 3 Puan Kaybettik, Ama Pes Etmiyoruz!”

Sivasspor’da Bülent Uygun, “Zorlu Maç Sonrası 3 Puan Kaybettik, Ama Pes Etmiyoruz!”

haber haber -
7 0

Sivasspor’da Bülent Uygun, “Zorlu Maç Sonrası 3 Puan Kaybettik, Ama Pes Etmiyoruz!”

Sivasspor, Trendyol Süper Lig’in 22. haftasında Antalyaspor deplasmanında karşılaştığı mücadeleden 2-1 mağlup ayrıldı. Teknik Direktör Bülent Uygun, maç sonrasında düzenlenen basın toplantısında takımının performansını değerlendirdi. Uygun, Antalyaspor’un etkili bir oyun sergilediğini belirterek, “Sonucunda Sivasspor olarak zor şartlara rağmen başımızı kaldırıp yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Uygun’un Eleştirileri, “Zor Hava Şartları ve Yoğun Maç Programı Etkiledi”

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, basın toplantısında zorlu hava şartları ve yoğun maç programına dikkat çekti. Maçtan bir gün önce oynanan Antalyaspor’un 4 günde bir maç oynamasına karşılık, Sivasspor’un 3 günde bir maç oynaması üzerine konuşan Uygun, “Bu işleri organize eden arkadaşlar işi bilmedikleri için onlara söylenecek söz var ama ne söyleyeyim. Bizim ülkemizde bazı gerçekleri söyleyemiyoruz” ifadelerini kullandı. Ayrıca, maçın hakemi Halil Umut Meler’in performansını eleştiren Uygun, “3-5 dakikada çizemediler. Onunla ilgili de konuşmazdık. 3 puan kaybettik. Sivasspor olarak eksikliklerimize rağmen başımızı kaldıracağız, yine devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Uygun’un açıklamaları, takımın zorlu süreçteki mücadele azmini vurgulayarak, gelecek maçlara odaklanma kararlılığını yansıttı.

Takımın Zorlu Koşullara Rağmen Kararlı Duruşu

Bülent Uygun’un açıklamaları, Sivasspor’un son zamanlarda karşılaştığı zorluklara karşı sergilediği kararlı duruşu ön plana çıkardı. Uygun, “1 aydır en zor hava şartlarının olduğu ve kadro kurmakta zorlandığımız bir ortamda bunun acısını çektik. Bu işleri organize eden arkadaşlar işi bilmedikleri için onlara söylenecek söz var ama ne söyleyeyim” diyerek, zor koşullara rağmen takımın yaşadığı sıkıntılara dikkat çekti. twinplay bonusları

İlgili Yazılar