Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Tekno Dart – Teknodar.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Rıdvan Dilmen’den Sürpriz Yorum: “Fenerbahçe’nin Oyunu Bayrak Yarışında Birinci Olurdu!”

Rıdvan Dilmen’den Sürpriz Yorum: “Fenerbahçe’nin Oyunu Bayrak Yarışında Birinci Olurdu!”

haber haber -
46 0

Rıdvan Dilmen’den Sürpriz Yorum: “Fenerbahçe’nin Oyunu Bayrak Yarışında Birinci Olurdu!”

Sports Digitale Youtube kanalında ünlü yorumcu ve eski futbolcu Rıdvan Dilmen, Konferans Ligi’nin son haftasında Fenerbahçe’nin Spartak Trnava’yı 4-0 yendiği maçı değerlendirdi. Dilmen’in yorumları ve ilginç açıklamaları futbolseverleri şaşırttı.

Fenerbahçe’nin Gösterdiği Performans ve Taraftarın Etkisi

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin Spartak Trnava karşısındaki etkileyici performansını değerlendirirken, “Ben Fenerbahçe’nin 7-8 gol atacağını bekliyordum. Fenerbahçe’nin geçmiş demeçlerimde yarı finalde oynamasını bekliyordum ve bugün favori gibi oynadık. Taraftar 4-0 olmasına rağmen bırakmadı maçı” şeklinde konuştu. Dilmen, özellikle taraftarın coşkusuyla ilgili yaptığı vurguyla dikkat çekti.

Fenerbahçe’nin İdeal İlk 11’i ve Konferans Ligi’ndeki İlginç Gelişmeler

Eski futbolcu Dilmen, Fenerbahçe’nin ideal ilk 11’ine dair ilginç bir tespitte bulunarak, “İdeal kadronun, Trabzon maçı dışında kötü oynadığını hiç görmedim” ifadelerini kullandı. Ayrıca, Konferans Ligi’nde Danimarka ekibi Nordsjaelland’ın Ludogorets ve Fenerbahçe’ye toplamda 13 gol atmasına rağmen gruptan çıkamamasını “Avrupa’daki en ilginç grup bu gruptu, Şampiyonlar Ligi dahil. Ludogorets’in, Trnava’ya attığı son dakika gol bizi lider yaptı. Nordsjaelland, iki takıma 13 gol attı ve gruptan çıkamadı” şeklinde değerlendirdi.

Fenerbahçe’nin Organizasyon Yeteneği Üst Düzeyde

Süper Lig’in en iyi organize takımının Fenerbahçe olduğunu savunan Rıdvan Dilmen, “Fenerbahçe, ligimizin en iyi organizasyon yapan takımı. İddia ediyorum, 20 takım arasında 4×100 bayrak yarışında Fenerbahçe savunması birinci olur” dedi. Bu açıklama, Dilmen’in takımın savunma gücüne olan güvenini gösterdi. trwin 3d slot

İlgili Yazılar