Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Tekno Dart – Teknodar.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Orijinal Ürün Garantili Nsmart Yenilenmiş Telefon

Orijinal Ürün Garantili Nsmart Yenilenmiş Telefon

admin admin -
22 0

 

Yenilenmiş bir telefon, yeniden satılabilmesi için iyi ve çalışır duruma getirilen telefondur. Yenilenen tüm telefonlar, Nsmart tarafından tam çalışır durumda olduklarından emin olmak için satışa sunulmadan önce kapsamlı bir şekilde kontrol ve test edilmiştir. Nsmart tarafından gerçekleştirilen testler genellikle pilin şarj olup olmadığını ve düğmelerin ve kameraların çalışıp çalışmadığını kontrol etmeyi içerir.

 

Nsmart ayrıca ses kalitesini ve ekran duyarlılığının yanı sıra telefonun Wi-Fi ile 4G ve 5G uyumluysa 5G’ye nasıl bağlandığını da doğrular. Veri Koruma Yasasına uygun olarak Nsmart, telefondaki kullanıcıya ait tüm verileri güvenli bir şekilde siler. Böylece yeniden başlarsınız. Nsmart, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Apple, Samsung, Xiaomi, Oppo, Huawei gibi markaları ürün yelpazesinde bulabilirsiniz.

 

Genellikle kullanıcılar tarafından iade edilen ya da arıza sebebiyle tamiri yapılmış yenilenmiş telefonlar, yeniden incelenip bakımı yapılır. Bu işlem, cihazın işletim sisteminin güncellenmesini de içerir.  Tüm bileşenlerin kontrolü yapılır ve gerekmesi halinde parçaları değiştirilir. Nsmart yenilenmiş telefonları yeni gibi görünür ve uygun fiyatlarla satışa sunulur. Bütçeye uygundur ve istenilen özelliklere sahiptir. Nsmart yenilenmiş telefonları orijinal ürün garantisi altındadır.

 

TSE Standartlarına Uygun Yenileme

 

Smart Servis Markası olan Nsmart, TSE’nin belirlediği standartlara göre telefonları yeniler. Yenileme süreçleri, Ticaret Bakanlığı lisansına bağlı olarak yürütür. Nsmart tarafından yenilenmiş telefonlar, kapsamlı bir şekilde test edildiği için ve tam çalışır duruma getirildikleri için hemen hemen yeni kadar iyidir. Yenilenmiş telefon almaya karar vermenize yardımcı olması için bilmeniz gerekenler ise şunlardır:

 

  • Nsmart sayesinde özellikle de son model bir telefona sahip olur ve önemli miktarda tasarruf sağlayabilirsiniz.
  • 12 ila 24 ay süren bir garanti alırsınız.
  • Çevre dostu bir ürün satın alırsınız.
  • Yeni modellere çok daha kolay erişim sağlar.

İlgili Yazılar