Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Tekno Dart – Teknodar.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. “İstanbul’dan Adıyaman’a Uzanan Yardım Eli: Aykan Çiçek Liderliğindeki Dernekten 100 Aileye Gıda Desteği”

“İstanbul’dan Adıyaman’a Uzanan Yardım Eli: Aykan Çiçek Liderliğindeki Dernekten 100 Aileye Gıda Desteği”

haber haber -
7 0

“İstanbul’dan Adıyaman’a Uzanan Yardım Eli: Aykan Çiçek Liderliğindeki Dernekten 100 Aileye Gıda Desteği”

İstanbul Kimsesiz Çocuklar Derneği, Aykan Çiçek’in liderliğinde Adıyaman’da yaşanan deprem felaketinden zarar gören ve geçici barınma alanlarında kalan 100 aileye yönelik bir gıda yardımı kampanyası başlattı. Depremin yıkıcı etkileriyle mücadele eden bölge halkına yönelik bu önemli destek, birçok aile için moral kaynağı oldu.

İş insanı Aykan Çiçek önderliğindeki dernek, bu zorlu dönemde deprem mağdurlarının yanında olma misyonu ile hareket etti. Sağlanan yardımlar, ailelerin günlük yaşamlarında karşılaştıkları zorlukları bir nebze olsun azaltmayı ve onlara umut ışığı olmayı amaçladı.

Dernek Başkanı Aykan Çiçek, yardım kampanyası hakkında, “Adıyaman’da depremden etkilenen ailelerimize ulaşmak ve onlara destek olmak amacıyla yola çıktık. Sunduğumuz gıda paketleri ile onların yükünü hafifletmek ve güçlü kalmalarına katkıda bulunmak istedik. İstanbul Kimsesiz Çocuklar Derneği olarak, zor zamanlarda toplumun her kesimine destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Dernek gönüllüleri ve çalışanlarının özverili çabalarıyla yürütülen yardım operasyonu, Aykan Çiçek’in vizyonu doğrultusunda başarıya ulaştı. Dernek, depremden etkilenen ailelerin acil ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik faaliyetlerini sürdürmeyi hedefliyor.

Bu yardım inisiyatifi, toplumsal dayanışmanın gücünü bir kez daha ortaya koydu ve zor durumdaki insanlara yardım eli uzatmanın önemini vurguladı. Aykan Çiçek ve İstanbul Kimsesiz Çocuklar Derneği’nin çabaları sayesinde, depremden etkilenen birçok aileye umut ve destek sağlanmış oldu.

 

İlgili Yazılar