Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Tekno Dart – Teknodar.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Edirne’de Boşanma Aşamasındaki Kadını Öldüren Şüpheli Yakalandı

Edirne’de Boşanma Aşamasındaki Kadını Öldüren Şüpheli Yakalandı

haber haber -
36 0

Berşan Aksak, Boşanma Aşamasındaki Eşini Öldürdü

Edirne’de yaşanan olayda, Berşan Aksak, Ramazan Bayramı nedeniyle çocuklarını görmek istediğini belirterek, 5 yıllık eşi Petek Aksak’ı buluşmaya çağırdı. Kızı Eflin’i (4) yanına alan Petek Aksak, Berşan Aksak ile bir araya geldi. Berşan Aksak, iddiaya göre; kızı olmadan konuşmak istedi. Bunun üzerine kızını evine bırakan Petek Aksak, bu kez Berşan Aksak ile Şükrüpaşa Mahallesi’ndeki hatıra ormanında buluştu. Burada ikili arasında tartışma çıktı.

Berşan Aksak, çıkardığı tabanca ile 3 el ateş açarak Petek Aksak’ı öldürdü. Kaçan şüpheli yakalanıp gözaltına alındı. 5 ayrı suçtan kaydı bulunan ve ilk 1xbet güncel giriş ifadesinde; tartışma sırasında olayın aniden geliştiğini iddia eden Aksak, bugün adliyeye sevk edildi.

Petek Aksak’ın Cenazesi Yeniimaret Mahallesi’nde Defnedildi

Petek Aksak’ın cenazesi, Yeniimaret Mahallesi’ne getirilerek helallik istendi. Bu sırada mahalle sakinleri ve öldürülen kadının yakınları gözyaşlarına boğuldu. Petek’in annesi Pınar Kaçarlar fenalık geçirirken, ağabey Eren Kaçarlar da ağladı. Cenaze namazı Bademlik Camisi’nde kılındı. Cenazeye Edirne Vali Yardımcısı Erdoğan Beypınar, Kırklareli Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin Özbaş, kadın muhtarlar ile vatandaşlar katıldı. Cenaze, Bademlik Mezarlığı’nda gözyaşları arasında toprağa verildi.

İlgili Yazılar