Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Tekno Dart – Teknodar.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Bakan Göktaş, Gezer Ailesine Başsağlığı Ziyaretinde Bulundu

Bakan Göktaş, Gezer Ailesine Başsağlığı Ziyaretinde Bulundu

haber haber -
22 0

Bakan Göktaş, Esenyurt’ta Taziye Ziyareti Gerçekleştirdi

Bakan Göktaş, Esenyurt’taki Mehterçeşme Mahallesi’nde yaşanan acı olay sonrası Gezer ailesine destek olmak amacıyla taziye ziyaretinde bulundu.

Bakan Göktaş, Ailenin Yanında Oldu

Bakan Göktaş, acılı anne Nurcan Gezer ve yakınlarının yanına giderek, Eda Nur’u kaybettikleri için başsağlığı diledi. Acılı aileye sabır dileklerini ileten Bakan Göktaş, olayla ilgili adli sürecin başlatıldığını hatırlattı.

Gereken İşlemlerin Yapılacağı Vurgusu

Bakan Göktaş, “Bu elim olay karşısında ihmali bulunanlar en kısa sürede ortaya çıkarılmalı ve haklarında gereken yapılmalıdır.” şeklinde konuşarak adaletin sağlanması gerektiğini vurguladı.

Psikososyal Destek ve Sosyal Yardımlar

Acılı ailenin taleplerini dinleyen Bakan Göktaş, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü yetkililerine ailenin psikososyal destek ve diğer sosyal yardımlardan faydalandırılması talimatını verdi.

Olayın Takipçisi Olacaklarını Belirtti

Gezer ailesine destek olacaklarını belirten Bakan Göktaş, taziye ziyaretinin ardından olayın takipçisi olacaklarını ve gereken adımların atılacağını ifade etti.

Geçmiş Olsun Mesajları Kabul Edildi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan kazı çalışması sonucu hayatını kaybeden Eda Nur Gezer’e yönelik başsağlığı mesajları kabul edildi ve adaletin sağlanması için adli soruşturmanın titizlikle yürütüleceği belirtildi.

İlgili Yazılar